60 TL Üzeri Kargo Bedava

Efsane Kampanya 2.Paket

5 üzerinden 5 0 yorum
(0 yorum)

Stokta Kalan Ürün: 99

80,00 TL 100,00 TL

Ürün Açıklaması

250 Gram Türk Kahvesi, 250 Gram Dibek Kahvesi ve 200 Gram Colombian Supremo bir arada. Üstelik aranılan tatlar 100,00 TL yerine 80,00 TL!Özellikler

Dibek Kahvesi
Türk Kahvesi
Colombian Supremo

Hazırlanışı

Türk Kahvesi: Her bir fincan için cezveye yarım ölçü kaşığı (7gr) kahve eklenir ve istenilen ölçüde şeker ilave edilerek, kısık ateşte karıştırılarak kaynatılır.

Dibek Kahvesi: Her bir fincan için cezveye yarım ölçü kaşığı (7gr) kahve eklenir ve istenilen ölçüde şeker ilave edilerek, kısık ateşte karıştırılarak kaynatılır.

Colombian Supremo: Kahve presi tarifidir. Kahve presinde kahvenizi demlemek için ideal oran 180 ml sıcak suya, 10 gr kahvedir. Kahve presine uygun olarak öğütülmüş çekirdek kahvenizi, kahve presi boyuna uygun miktarda kullanmalısınız. Presinizi yeni kaynamış sıcak su ile doldurun. Kahvenin tamamen presin altına doğru çöktüğünden emin olun. Kahvenizi, kahve presinde demlerken, kaynamış suyu 2 dakika dinlendirdikten sonra kullanmanız; hem kahvenizin yanmasını önleyecek, hem de daha iyi demlenmesini sağlayacaktır. Kahve presinin kapağını , piston yukarıda kalacak şekilde yerleştirin ve kahveyi 4 dakika boyunca demlenmeye bırakın. Demleme pistonunu presin altına değene kadar yavaşça aşağı itin. Afiyet olsun.

Özellikleri

Boyutları
Ağırlık 700 Gram

0 yorum mevcut

5 oy ortalaması
0
0
0
0
0
  1. Henüz yorum bulunmamaktadır.

Anasayfa

Ürünler

Hesabım

Sepetim