SEPETİM
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.
MUZ FRAPPE

MUZ FRAPPE

Ürün Kodu

192TF

Gramaj

(1000 Gr)

Ürün Fiyatı

97.20 TL

İÇİNDEKİLER

Şeker, Emülgatör E471,(Glikoz Şurubu, Hidrojene Bitkisel Yağ, (yağ asitlerinin mono ve digliseridlerinin asetik asit esterleri), Süt Proteini Kazein), Stabilizör E340 (ii), Maltodekstrin, Süt Tozu, Modifiye Mısır Nişastası, Kıvam Artırıcı (ksantan gum), Muz Aroma Vericisi, Sodyum bi karbonat, Tatlandırıcı Karışımı(aspartam, asesulfam k, sodyum sakarin, sodyum siklamat, dekstroz monohidrat), Renklendirici Tartrazin

HAZIRLANIŞI

400ml Bardak için, 2 ölçü kaşığı(50gr) frappe tozu, 200 ml soğuk süt ile karıştırılır, 1 bardak dolusu buz eklenerek, buzlar parçalanıncaya kadar Blender'dan geçirilir.

Pipet ile servis edilir. Şeker oranını artırmak için 4cl aromalı şurup ilave edilebilir. Serin, kuru ve kokusuz yerde saklayınız.

Direkt güneş ışığından koruyunuz.

TÜRK GIDA KODEKSİNE UYGUNDUR.

Sitemize üzerinden vereceğiniz siparişleriniz anlaşmalı kargomuz ile Türkiye’nin her yerine (resmi tatil günleri hariç) 5 iş günü içinde teslim edilir.

Siparişiniz size ulaştığı günden itibaren 7 gün içinde, ürünün bozulmamış ambalajı ile birlikte iade formunu eksiksiz doldurarak anlaşmalı kargomuz aracılığıyla HÜRRİYET MAH.BURSA CAD. NO : 10/1 -8 ALTINOVA/YALOVA adresine iadesini yapabilirsiniz.

Hemen Paylaşın!